V sobotu 10. 5. za námi do Bítýšky přijel Jaroslav Dušek a spousta dalších úžasných lidí prožít společný večer.

Začali jsme hudbou – skladbou Ragtime Dance v podání Ondřeje Findury, o přestávce jsme se inspirovali zdravou a výbornou kuchyní Lucie Entlerové a nakonec symbolicky spojili Svratku se Sázavou a Jardu, doufáme, potěšili jeho portrétem od Jany Jindřichové. A co se dělo mezitím, během těch tří hodin „Tady a teď“? Sálem se valily proudy myšlenek, inspirace, energie a humoru. Já určitě nezapomenu na Jardovo „… pořád něco řešíme. Proč?“ Až si přečtu v novinách, že Zemi ohrožuje blízko prolétající meteorit velikosti autobusu, vzpomenu si na Jardovy „kolem se řítící autobusy velikosti autobusů“ a meteorit nechám letět vlastní cestou.

Všem, kteří byli s námi, děkujeme za příjemný večer, vážíme si vaší přízně. A těm, na které už nezbyl ani kousíček místa v přeplněném sálu, slibujeme, že bude nějaké „příště“. Už 10. 6. se můžete těšit na přednášku MUDr. Martina Slezáka „Jak se léčí v Antarktidě“. Přijďte za námi do kavárny Ottoman Trumpet v Brně!

-if-

Vstup do fotogalerie

Aktuality

archiv

Reference

Tygříkovo štěstí - Pohádka je moc hezká, děti zaujala. Moc často se nevidí, aby celou dobu seděly a ani nedutaly.

Lenka Ratajská, MŠ tety Lenky Brno, 27.9.2017

 

Princess and the Clew - všichni žáci byli zapojení a aktivní, všichni se celou dobu bavili, bylo na nich vidět, že si divadlo užívají. Kulisy a rekvizity nápadité, přestože jednoduché. Bylo to vtipné a velmi se mi to celé líbilo.
Mgr. Blanka Dračková, Gymnázium Tišnov, 18.6.2015

 

Anglické divadlo se mi moc líbilo, děti si je užily, bylo akční a mohl se zapojit každý. Angličtina srozumitelná, kulisy vtipné, aktivity přiměřené primánům.
Mgr. Marcela Vašíčkové, Gymnázium Tišnov, 18.6.2015

 

Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní vystoupení v Ernově sále.Děti i pani učitelky byly nadšené. Měla jsem samé pozitivní ohlasy. Těším se na další spolupráci.
Eliška Břoušková, MC Kuřátka, 2.6.2015

 

Mrzí mě, že jsem tam nemohla být a podívat se taky, ale kluci byli nadšení, Štěpánkovi úplně zářily oči a když jsem mluvila s paní učitelkou, moc si to chválila. Lidi i příběh a líbila se jí i písnička o klubíčku...

maminka Petra, Strážek, 10.3.2015

 

Oceňuji adekvátní přístup k dětem, schopnost vnímat dětskou duši, něžný přístup k tématu a krásné výtvarné řešení.

Eva Petrželová, CIRCULUS, 2.11.2014

 

Oblíbené odkazy