Ceník našich služeb

Ceny všech představení a programů dohodou. Prosíme, zavolejte Ivaně Findurové na +420 776 115 785.

Pohádky divadla NAVLNCE v češtině

  • jsou interaktivní – dávají dětem možnost zapojit se do děje
  • trvají cca 40 minut, pro velmi malé děti ve školce je možno připravit kratší verzi
  • jsou originální, v krásných kulisách našich výtvarnic, s vlastními písničkami
  • mohou se hrát za pěkného počasí i venku
  • ozvučení můžeme přivézt svoje, budeme potřebovat pouze 1 zásuvku kvůli elektřině
  • začátky představení podle domluvy – pro školní družiny hrajeme i odpoledne

Jaké další programy vám můžeme nabídnout:

Kde spí motýli ve vánoční, velikonoční nebo letně-dožínkové variantě - podle ročního období. Tuhle pohádku jsme pro vás připravili ve třech variantách, aby byla kdykoli během roku aktuálně spojená s českými tradicemi. 

Svatební – pohádka Od srdce pro malé svatebčany, předání „kouzelné květiny“ s přáním novomanželům; možnost dalšího programu pro děti.

Nadílkový program – pohádka dle výběru organizátorů, nácvik písničky s moderátorkou, nadílka vašich balíčků čertem a Mikulášem nebo vánočním andělem.

Pasování předškoláků – pohádka, moderování, pasování dětí králem a královnou.

Karnevalový program/ Vánoční party – pohádka dle výběru organizátorů, devadesátiminutový program.

Ekologický program – pohádka, hodinový workshop spojený s tématem pohádky - ochrana lesa a volný život zvířat v přírodě (Tygříkovo štěstí), ochrana zeleně ve městě (Kde spí motýli), ochrana vody (KocouRek) - tento program je v nabídce od listopadu 2022.

Pohádky divadla NAVLNCE v angličtině

Princess and the Clew

Naše první pohádka v angličtině je variantou české pohádky Od srdce se zjednodušeným textem, který je možno přizpůsobit jazykové úrovni dětí 1. až 5. třídy. Celé představení je zároveň soutěží mezi diváckými družstvy – vybraní princové se svými družinami soupeří o ruku princezny. Délka představení je 60 až 90 minut. Maximální počet pro jedno představení – 2 třídy.

Reference

O Pošťácké pohádce v Austrálii

Poděkování z České školy Perth:

Divadlo Navlnce nám na míru "upletlo"  představení pro naši Noc s Andersenem, která byla letos motivována Čapkovou Pošťáckou pohádkou. Nejen, že nám rodinné divadlo, v čele s Ivanou, vyšlo vstříc v rámci výběru tématu, ale také  pro nás vytvořilo a technicky zpracovalo představení za rekordně krátkou dobu. 

A představení to bylo vydařené a milé. Užily si ho jak děti, tak i jejich rodiče z České komunity v Perthu a my za něj divadlu Navlnce moc děkujeme.

Veronika Krátká, 2018


O Perníkové chaloupce pro Kintari, Lombok

Tento týden tým Ivany Findurové hrál pro děti z našich kurzů edukativní pohádku, kde nechybí ani perníková chaloupka ani plastový odpad. Děti ve všech skupinách byly nadšené.

Kintari Foundation, 2018

Thank you Ivana and team for this such an entertaining and educating fairytale. The children loved it so much. Anyway, school holidays is about to end. The new Kindergarten is ready to place these happy kids to learn while having fun with their friends. Thank you so much to you all who take part of this project.

Kintari coordinator Dewi Sartika, 2018


O Tygříkově štěstí v Brně

Chtěl jsem moc poděkovat a ocenit celé představení. Nejen výborný výkon hlavní představitelky, ale také celkový odkaz příběhu.

Přeji moc úspěchů!

S pozdravem,

Petr, Lenka a Filip Staníčkovi, 2017

Tygříkovo štěstí - Pohádka je moc hezká, děti zaujala. Moc často se nevidí, aby celou dobu seděly a ani nedutaly.

Lenka Ratajská, MŠ tety Lenky Brno, 27.9.2017

 


Princess and the Clew - všichni žáci byli zapojení a aktivní, všichni se celou dobu bavili, bylo na nich vidět, že si divadlo užívají. Kulisy a rekvizity nápadité, přestože jednoduché. Bylo to vtipné a velmi se mi to celé líbilo.
Mgr. Blanka Dračková, Gymnázium Tišnov, 18.6.2015
Anglické divadlo se mi moc líbilo, děti si je užily, bylo akční a mohl se zapojit každý. Angličtina srozumitelná, kulisy vtipné, aktivity přiměřené primánům.
Mgr. Marcela Vašíčkové, Gymnázium Tišnov, 18.6.2015

 


Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní vystoupení v Ernově sále.Děti i pani učitelky byly nadšené. Měla jsem samé pozitivní ohlasy. Těším se na další spolupráci.

Eliška Břoušková, MC Kuřátka, 2.6.2015

 Mrzí mě, že jsem tam nemohla být a podívat se taky, ale kluci byli nadšení, Štěpánkovi úplně zářily oči a když jsem mluvila s paní učitelkou, moc si to chválila. Lidi i příběh a líbila se jí i písnička o klubíčku...

maminka Petra, Strážek, 10.3.2015 


Oceňuji adekvátní přístup k dětem, schopnost vnímat dětskou duši, něžný přístup k tématu a krásné výtvarné řešení.

Eva Petrželová, CIRCULUS, 2.11.2014